REKRUTACJA NA NOWY ROK SZKOLNY 2023/2024

Uprzejmie informujemy, że ustalony został harmonogram czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym na rok szkolny 2023/2024 do przedszkoli prowadzonych przez Gminę Przeciszów.

Rodzice, którzy chcą zapisać swoje dziecko do przedszkola, proszeni są o pobranie "Wniosku o przyjęcie dziecka do przedszkola" wraz z załącznikami (dokument dostępny jest jako załącznik w niniejszym artykule oraz w placówce przedszkola) i złożenie w placówce zgodnie z obowiązującym harmonogramem rekrutacji. Prosimy również o zapoznanie się z zasadami obowiązującymi podczas rekrutacji, znajdującymi się w załączonych dokumentach do pobrania.

Wnioski o przyjęcie dziecka do przedszkola wraz z załącznikami będą przyjmowane w dniach 13.02-03.03.2023 do godziny 15:00.

UWAGA! Prosimy, aby do Wniosku o przyjęcie dziecka do przedszkola (załącznik nr 2) dołączone były wszystkie załączniki (załącznik nr 3,4,5,6,7).

Dziękujemy i zapraszamy do naszego przedszkola.smile